kluczyk

Kontakt Krosno

RAV Nieruchomości
godziny otwarcia:
9:00 - 16:00
Pon., Wt., Śr., Czw., Pt.

tel.: 603 467 750 (7 dni w tygodniu)
ul. Zielona 7
38-400 Krosno
biuro@ravnieruchomosci.pl

  Normobaria Rymanów Zdrój

 

Usługi Kominiarskie Krosno

         Portale partnerskie

Standard - Tłumaczenia Język Angielski

NewsLetter

Chesz dostawać najnowsze informacje?
pozostaw swój adres.

Aktualności

Tekst ustawy ustalony ostatecznie GRUNTY ROLNE Dodane: 2016-05-08

Szanowni Państwo w związku z nową ustawą o gruntach rolnych poniżej znajdziecie Państwo ostateczny tekst ustawy o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości.

 

http://orka.sejm.gov.pl/opinie8.nsf/nazwa/293_u/$file/293_u.pdf

 

WYGRANA! Dodane: 2016-05-03

W dniu 02-03-2016 r. kolejna prowizja z tytuły wykonania umowy przez biuro RAV Nieruchomości została przez Sąd Rejonowy w Krośnie rozpatrzona pozytywnie dla nas. ( czytaj więcej )

Aktualizacja strony RAV Nieruchomości Dodane: 2015-04-15

Szanowni Państwo w ostatnich dniach przerwy związane z działaniem naszego serwisu były spowodowane przeniesieniem strony na inny serwer, w celu poprawienia usług. Aktualnie od dnia 14.04.2015 r. wszystko już działa bez problemów.

 

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

Z poważaniem
Rafał Pilecki

OFERTA SPECJALNA KREDYTY HIPOTECZNE - GOTÓWKOWE Dodane: 2015-02-19

Dla klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości w naszym biurze RAV Nieruchomości wraz z doradcą kredytowym przygotowaliśmy ofertę specjalną kredytową. Minimum formalności i najtańsza propozycja finansowania na rynku. Doradca kredytowy współpracuje z 22 bankami i bezpłatnie przygotuje dla Państwa.

 

- porównanie najlepszych ofert kredytów hipotecznych;

- liczenie zdolności kredytowej;

- negocjacje warunków kredytu;

- pełną koordynację i pomoc od momentu złożenia wniosku kredytowego aż do wypłaty kredytu.

 

Skontaktuj się, bezpłatnie pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę i doprowadzić do finalizacji.

 

KONTAKT 603 467 750 ( 7 DNI W TYGODNIU )

RAV Nieruchomości, kolejne pozwy do sądu i walka z nieuczciwymi klientami! Dodane: 2015-01-11

Zawieranie umowy z pośrednikiem nieruchomości wiąże się z pewną odpowiedzialnością oraz wzajemnej współpracy, oraz dotrzymaniem warunków zapisanych w umowie. Zawarcie umowy z klauzulą wyłączności lub bez wyłączności ze wskazaniem klienta biura, niesie za sobą konsekwencję, którą jest - uprawnienia pośrednika do pobrania wynagrodzenia za usługę bez względu na sposób, w jaki doszło do nawiązania kontaktu i wydanie oferty.

Zmiany na stronie RAV Nieruchomości Dodane: 2014-09-17

Szanowni Państwo aby usprawnić nasz serwis nieruchomości wprowadziliśmy w dniu 17.09.2014 r. kilka zmian.

 

Widoczne zmiany na stronie, to przede wszystkim większa liczba wyświetleń ofert promowanych na głównej stronie, oraz wybór języków angielski, francuski, niemiecki, rosyjski.

 

Dodatkowo przy wyświetlanych ofertach budynków, zmieściliśmy powierzchnię działek, dzięki czemu nie muszą Państwo wchodzić bezpośrednio do oferty i szukać powierzchni działek na jakiej są posadowione budynki.

Wszystkie zdjęcia w ofertach oznaczyliśmy watemarkiem ( znak wodny ), dzięki czemu natrafiając w internecie na naszą ofertę, widzą Państwo z jakiego jest biura. Znak ten jest w znacznym stopniu zabezpieczeniem, przed kopiowaniem zdjęć, które są naszą własnością.


PROSIMY RÓWNIEŻ O ODŚWIERZENIE ( przyp. Klawisz F5 ) JEDNORAZOWE STRON, KTÓRE WCZESNIEJ BYŁY ZAPISANE Z ZAKŁADKACH ULUBIONE.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek uwagi co do funkcjonalności strony prosimy przesyłać na adres biuro@ravnieruchomosci.pl

 

z poważaniem

RAV Nieruchomości Rafał Pilecki

Odzyskujemy prowizję!!! Dodane: 2014-04-27

UWAGA! OFERTA SPECJALNA!


Jeśli jesteście zainteresowani ODZYSKANIEM PROWIZJI, którą musieliście zapłacić w innym biurze nieruchomości przy umowie otwartej ( bez wyłączności ), a nic nie pomogli i w rezultacie sami sprzedaliście swoją nieruchomość. POMAGAMY JĄ ODZYSKAĆ!!! WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZĄ KANCELARIĄ PRAWNĄ W POLSCE. Przypadku przegranej sprawy 100 % zwrot za koszty kancelarii!!!

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY.


OFERTA WAŻNA W CAŁEJ POLSCE!

Kontakt: 603 467 750.

 

 

Zapraszamy bezpośrednio do działów nieruchomości Dodane: 2012-11-13

Szanowni Państwo związku z poszerzającą się bazą nieruchomości w działach Budynki, Grunty, Mieszkania, Komercyjne od dnia 2 stycznia 2013 r. zamieszczamy na stronie głównej w "PROMOWANYCH OGŁOSZENIACH" tylko nieruchomości godne polecenia oraz nieruchomości z nowymi cenami.


Kanał YouTube otwarty – lepsza strona prezentacji ofert Dodane: 2012-11-06

Szanowni Państwo informujemy, że został otwarty kanał Rav Nieruchomości na portalu www.youtube.pl mający na celu lepszego zaprezentowania Państwu ofert, którymi jesteście Państwo zainteresowani. Kanał YouTube otwarty – lepsza strona prezentacji ofert ...