kluczyk

Kontakt Krosno

RAV Nieruchomości
godziny otwarcia:
9:00 - 16:00
Pon., Wt., Śr., Czw., Pt.

tel.: 603 467 750 (7 dni w tygodniu)
ul. Zielona 7
38-400 Krosno
biuro@ravnieruchomosci.pl

         Portale partnerskie

Standard - Tłumaczenia Język Angielski

NewsLetter

Chesz dostawać najnowsze informacje?
pozostaw swój adres.

Artykuły

Kredyty hipoteczne - pomagamy w uzyskaniu kredytu bez żadnych prowizji na zakup każdej nieruchomości Dodane: 2012-11-06

Kredyty hipoteczne - pomagamy w uzyskaniu kredytu bez żadnych prowizji na zakup każdej nieruchomości

Kredyty hipoteczne

Jeżeli chcesz kupić dom, mieszkanie lub działkę niemal na pewno czeka cię wybór kredytu hipotecznego. Chociaż coraz więcej banków w Polsce prowadzi tego typu kredyty, otrzymanie go wcale nie jest proste, w tej kwestii biuro RAV Nieruchomości pomaga w jego uzyskaniu bez żadnej prowizji i dodatkowych opłat, nie musi to być nieruchomość zakupiona w naszym biurze. Odpowiednio zabezpieczymy kredyt, korzystając z ubezpieczenia prywatnego dzięki temu zaoszczędzicie Państwo spore sumy pieniędzy.


Należy przejść przez wiele etapów, a droga ta wcale nie będzie krótka czy łatwa. Przyjrzyjmy się najważniejszym zagadnieniom z tej dziedziny. Zacznijmy od wyboru kredytodawcy. Obecnie w Polsce juz ponad dwadzieścia banków oferuje kredyt hipoteczny. Każdy z nich ma co najmniej kilka wariantów takiej transakcji więc wybór jest bardzo duży. Musimy wybrać walutę w jakiej zamierzamy wziąć kredyt (Złotówki, Euro lub Franki Szwajcarskie), okres kredytowania, wysokość rat, oprocentowanie, wysokość prowizji, ubezpieczenia wszystko to jest zależne od kwoty za jaką kupujemy nieruchomość i czy potrzebujemy więcej na jej remont w przypadku kupna domów czy mieszkań.

 

Jest wiele elementów, które należy porównać, co z jednej strony pozwala wybrać optymalny wariant, z drugiej zaś coraz częściej wymaga pomocy firm specjalizujących się w doradztwie finansowym. Jeżeli wybraliśmy już bank, następnym krokiem jest skompletowanie wymaganych dokumentów. Potrzebujemy tak dokumentów dotyczących kredytobiorcy (np. zaświadczenie o zarobkach), jak i dotyczących zabezpieczenia kredytu, a więc nieruchomości. Skompletowanie wszystkich wymaganych przez bank dokumentów może być uciążliwe, jest jednak niezbędne do przejścia do następnego kroku - otrzymania decyzji kredytowej.

 

Decyzja kredytowa będzie zawierała wszystkie parametry naszego kredytu. Należy pamiętać, że decyzja kredytowa nie jest tożsama z umową i może ulec zmianom przed ostatecznym podpisaniem zobowiązań. W końcu następuje podpisanie umowy z bankiem. Jednak jeszcze nie otrzymujemy naszych pieniędzy. Często w umowie zawarte są warunki jakie należy spełnić przed przelaniem pieniędzy na nasze konto. Jeżeli je wypełnimy (np. dostarczymy wpis w księgi wieczyste) nasza transakcja jest zakończona. Teraz czeka nas, najprawdopodobniej, kilkanaście albo kilkadziesiąt lat spłacania kredytu. Życzymy Państwu udanych transakcji i służymy pomocą w zdobyciu niskooprocentowanego kredytu hipotecznego - nie każdy wie, że może zaoszczędzić dużo pieniędzy zabezpieczając kredyt indywidualnie bez żadnych prowizji i dodatkowych opłat. W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy osoby zainteresowane do naszego biura w Krośnie przy ul. Lewakowskiego 53/110, I piętro w godzinach od 9:00 - 17:00.
Informacji udzielamy również telefonicznie pod numerem telefonu: 603 467 750.

Zapraszamy do współpracy.