kluczyk

Kontakt Krosno

RAV Nieruchomości
godziny otwarcia:
9:00 - 16:00
Pon., Wt., Śr., Czw., Pt.

tel.: 603 467 750 (7 dni w tygodniu)
ul. Zielona 7
38-400 Krosno
biuro@ravnieruchomosci.pl

  Normobaria Rymanów Zdrój

 

Usługi Kominiarskie Krosno

         Portale partnerskie

Standard - Tłumaczenia Język Angielski

NewsLetter

Chesz dostawać najnowsze informacje?
pozostaw swój adres.

Franchising

Likwidacja licencji szansą na Twój sukces w branży nieruchomości! Nie czekaj aż inni otworzą własne biuro nieruchomości. Franchising.

Twoja szansa na sukces w branży nieruchomości!

Zapraszamy do współpracy z RAV Nieruchomości!

RAV Nieruchomości powstało na rynku w 2012 roku. Obecnie jest jedną z najszybciej rozwijającą się firmą, działającą w całym Podkarpaciu. Oprócz pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości firma zajmuje się: opinią oszacowania ceny rynkowej nieruchomości, doradztwem, analizą rynku nieruchomości, regulacją stanów prawnych, kredytami hipotecznymi oraz gospodarczymi.

Swoją wiedzę i determinację w działaniu zawdzięcza wykwalifikowanej kadrze, która współpracując ze sobą obsługując większość klientów na terenie powiatu krośnieńskiego. O skuteczności decydują nowoczesne narzędzia wykorzystywane przez firmę, zaufanie poparte doświadczeniem oraz dobra opinia wśród klientów - publiczne rekomendacje.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą wszystkich, którzy po raz pierwszy działają w branży i chcą osiągnąć sukces w NOWEJ PRZYSZŁOŚCI po deregulacji zawodu pośrednika. Z nami, zmiany zadziałają na Twoją korzyść. Wystarczy, że rozpoczniesz pracę stosując standardy RAV Nieruchomości!

Jesteśmy otwarci zarówno na tych, którzy prowadzą już własne biura nieruchomości, jak również tych, którzy z nami założą pierwszą działalność. Zarówno jedni, jak i drudzy mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie prowadzonej działalności.

Opracowaliśmy sposób współpracy dla branży nieruchomości. Przynosi on wymierne korzyści obu stronom. Zwiększenia zasięgu kompleksowych usług i rozpoznawalności marki oraz franczyzobiorcom w postaci m.in. tańszych usług, bezpłatnego programu do obsługi biura, bezpłatnych prezentacji ofert na wybranych portalach, pomocy prawnej, technicznej. Korzyści, które oferujemy znacznie przekraczają wartość ponoszonych opłat.


Franchising:

Przez kilkanaście lat działania na rynku nieruchomości jako podwykonawca zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie oraz zaufanie naszych Klientów. Teraz chcemy podzielić się z Państwem naszym sukcesem i dlatego proponujemy Państwu współpracę na zasadach franczyzy. Otwarcie własnego biura nieruchomości pod szyldem RAV Nieruchomości pozwoli Państwu skorzystać z wiedzy, którą zdobywaliśmy przez lata pracy. Ponadto, zmieniający się rynek, pozwoli Państwu osiągać zadowalające zyski już na starcie działalności.


Teraz jest najlepszy czas, aby do nas dołączyć!

Od przyszłych partnerów oczekujemy:

  • zarejestrowania firmy w zakresie pośrednictwa nieruchomościami,

  • posiadania prawa do lokalu (umowa najmu lub własność) w atrakcyjnym punkcie miasta,

  • osobistego zaangażowania Partnera w czynności pośrednictwa lub bezpośredni nadzór nad biurem,

  • zdolności finansowej pozwalającej na uruchomienie biura i jego utrzymanie w początkowej fazie rozwoju.

 

Niezależność:

Każde biuro w RAV Nieruchomości jest własnością franczyzobiorcy i działa niezależnie.


Rozsądny poziom środków wymaganych do zainwestowania:

Do przystąpienia do RAV Nieruchomości nie jest wymagany duży kapitał. Ilość środków potrzebnych na start zależy przede wszystkim od lokalu, w którym będzie działać biuro.


Nie wymagamy doświadczenia:

Do przystąpienia do RAV Nieruchomości nie jest wymagane doświadczenie w działalności pośrednika w nieruchomościach. Każdy nowy Partner otrzymuje od nas pełne przygotowanie i stałą pomoc, zwłaszcza w pierwszych miesiącach działalności.


Łatwiejszy start w nowym biznesie:

Naszym nowym Partnerom zapewniamy łatwiejsze wejście na rynek oraz szybszą adaptację do nowych warunków niż w przypadku samodzielnej działalności. Umożliwiamy szybsze skoncentrowanie się na sprzedaży produktu i pozyskiwaniu klientów oraz korzystania z naszej bazy klientów oferujących oraz poszukujących.


Bezpłatne szkolenia wprowadzające:

Każdy nowy Partner otrzymuje możliwość odbycia bezpłatnego szkolenia wprowadzającego. Ponadto, w trakcie współpracy organizowane są szkolenia dla nowych pracowników zatrudnionych w biurze.


Korzyści płynące z działania w grupie:

Zalety pracy w grupie to: niższe koszty reklamy (większe rabaty przy dużych zamówieniach) oraz ścisła współpraca pomiędzy oddziałem (np. wymiana ofert).


Wszechstronne wsparcie i doradztwo:

Zapewniamy Partnerom bieżącą pomoc popartą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w każdej sprawie związanej z rozruchem i prowadzeniem placówki RAV Nieruchomości.


Praca pod znanym logo:

Działanie pod coraz to bardziej znanym szyldem RAV Nieruchomości to oszczędność czasu i pieniędzy, które byłyby niezbędne do wypromowania nowej marki. Uznana marka biura RAV Nieruchomości i dobra opinia na rynku bardzo ułatwia zdobycie zaufania klientów.


Pomoc w rekrutacji pracowników:

Zapewniamy pomoc w znalezieniu dobrych pracowników i lokalu. Ogłoszenia o pracy zamieszczamy m.in. w serwisie Pracuj.pl.

Oto dlaczego warto przystąpić do RAV Nieruchomości.


Narzędzia wspomagające pracę:

Każdy Partner posiada dostęp do narzędzi ułatwiających codzienną pracę – skrzynek pocztowych firmowych oraz zaawansowanego systemu z panelem administracyjnym, spełniającego równolegle funkcje przeglądarki oraz programu do obsługi ofert i klientów.


Dostęp do aktualnych wzorów dokumentów:

Zapewniamy dostęp do bazy zawierającej wzory wszystkich dokumentów niezbędnych w bieżącej działalności.


Warunki finansowe:

Naszym Partnerom oferujemy współpracę na bardzo korzystnych i przejrzystych warunkach finansowych:


NIE POBIERAMY OPŁATY WSTĘPNEJ ZA PRZYSTĄPIENIE DO RAV NIERUCHOMOŚCI, JAK INNE BIURA.


Opłaty miesięczne:

Opłata licencyjna ............... 1000 zł.

Podana wyżej kwota jest kwotą brutto.


Dodatkowo Partner otrzymuje:

- szkolenie wstępne,

- pakiet materiałów reklamowych na start,

- komplet wzorów dokumentów,

- dostęp do bazy klientów poszukujących i oferujących,

- login i hasło do panelu zarządzania przyszłymi nieruchomościami oraz pracownikami,

- własną stronę dla każdego franczyzobiorcy wraz z rozbudowaną, indywidualną wyszukiwarką ofert i odrębną prezentacją ofert specjalnych,

- możliwość samodzielnego zamieszczania artykułów, nowości, rekomendacji,

- zwiększenie bazy ofert i bazy poszukujących, co gwarantuje maksymalizację zysków i zwiększa ilość transakcji,

- pomoc i profesjonalne doradztwo,

- pomoc przy rekrutacji pracowników i doborze lokalu,

- gwarancja pewności i stabilności działania, prawo korzystania z logo.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: 603 467 750.