kluczyk

Kontakt Krosno

RAV Nieruchomości
godziny otwarcia:
9:00 - 16:00
Pon., Wt., Śr., Czw., Pt.

tel.: 603 467 750 (7 dni w tygodniu)
ul. Zielona 7
38-400 Krosno
biuro@ravnieruchomosci.pl

  Normobaria Rymanów Zdrój

Usługi Kominiarskie Krosno

         Portale partnerskie

Standard - Tłumaczenia Język Angielski

NewsLetter

Chesz dostawać najnowsze informacje?
pozostaw swój adres.

Oferta pracy!

Tylko nieruchomości

Inwestycja w nieruchomościach jest jednym z coraz chętniej wybieranych sposobów lokaty pieniędzy.
Rynek nieruchomości stale się zmienia a nieruchomości dają nam nie tylko okazję do zainwestowania pieniędzy w bezpieczny sposób, ale przede wszystkim szansę zarobku.
Pośrednictwo w nieruchomościach jest najszybciej rozwijająca się gałęzią w Polsce, dzięki której nie inwestujemy dużo a zyskujemy o wiele więcej. Warto pamiętać slogan „Pomóż innym odnieść sukces,
a sam go odniesiesz”. Pośrednicząc w sprzedaży nieruchomości, zyskujemy coś jeszcze, czas pracy,
który jest nieograniczony.

Oferujemy

Wszystkim zainteresowanym oferujemy profesjonalne szkolenia zakończone uzyskaniem Certyfikatu asystenta pośrednika jako Agent Nieruchomości oraz możliwość dalszej pracy w firmie, zdobywanie doświadczenia, praktyki zawodowej, poszerzania wiedzy w dynamicznie rozwijającym się zespole w miłej i przyjaznej atmosferze a przede wszystkim duże wynagrodzenie w zależności od zaangażowania poszczególnych pracowników i pozyskania przez nich dodatkowych umiejętności.

Pośrednicząc w sprzedaży obsługujemy dwie strony transakcji. Kojarząc obie strony, sprzedającą i kupującą zyskują Państwo podwójne wynagrodzenie zwane prowizją od sprzedaży.
Prowizja od sprzedaży jest uzależniona od kwoty nieruchomości i ilości sprzedanych w miesiącu nieruchomości. Wynagrodzenie prowizyjne jest wypłacane zawsze od sprzedaży każdej nieruchomości.

Praca w Rav Nieruchomości

Poszukujemy kandydatów i kandydatek do pracy jako broker nieruchomości nie wymagając doświadczenia w zawodzie oraz znajomości rynku nieruchomości. Program naszych szkoleń pozwoli nowym kandydatom zrozumieć zagadnienia i poznać branżę oraz strukturę firmy. Chętnie dzielimy się własnymi doświadczeniami, umiejętnościami oraz zdobytą wiedzą.

Zadania Agenta Nieruchomości:

- pozyskiwanie i przyjmowanie ofert nieruchomości na sprzedaż,
- wprowadzanie ofert nieruchomości i edycja bazy nieruchomości,
- obsługa klientów poszukujących nieruchomości,
- organizacja całego procesu sprzedaży oraz finalizacja sprzedaży nieruchomości,
- szkolenia nowych pracowników w terenie.

Praca w naszym zespole, może być traktowana jako dodatkowe źródło dochodu!

W czasie okresu próbnego, który może trwać od 3 do 6 miesięcy stosujemy wynagrodzenie prowizyjne oraz wynagrodzenie za podpisane umowy. Po upływie okresu próbnego oferujemy wynagrodzenie prowizyjne i stałe na umowę o pracę.

Poważnie traktujemy każde zgłoszenie kandydatów na Agenta Nieruchomości.
Nie wymagamy doświadczenia zawodowego i znajomości rynku nieruchomości!

Program szkoleniarozwiń

Organizowane przez nas szkolenia skierowane są przede wszystkim do osób posiadajacych wykształcenie średnie, którzy rozglądają się za pracą charakterze agenta nieruchomości. Pozwolą Państwu poznać branżę nieruchomości i obszar na jakim działamy, ocenę swoich możliwości i samodzielną pracę. Przyczynią się do uzyskania podstawowych informacji na temat organizacji i obsługi firmy. Pozwolą zadbać o przejrzyste konstruowanie opisu nieruchomości i skuteczne promowanie ich w Internecie.

Dobry agent nieruchomości powinien znać podstawowe elementy rynku nieruchomości dlatego w zakresie programowym szkolenia dla agenta przewidujemy podstawowe informacje o wycenie i zarządzaniu nieruchomościami. Szkolenie ma formę teoretyczną i praktyczną w terenie. Po jego zakończeniu
i zdobyciu certyfikatu nastepuje okres próbny w którym kandydat otrzymuje umowy i uprawnienia do wykonywania zawodu i pracy w Rav Nieruchomości.

Organizujemy szkolenia w promocyjnej i konkurencyjnej cenie!

Szkolenie teoretyczne prowadzone jest w grupach 2 - 3 osobowych i trwać będzie 2 dni.
Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wpłata zwrotnej kaucji w wysokości 200 ZŁ, która jest kosztem użytych materiałów do prowadzenia szkolenia teoretycznego. Szkolenie zakończone jest testem jednokrotnego wyboru z przeprowadzonych zajęć teoretycznych, który pozwoli nam określić, co sprawiło Państwu największą trudność. Szkolenia praktyczne trwają 2-3 dni, nie są wymagane od osób z doświadczeniem zawodowym i ustalane są z każdym uczestnikiem indywidualnie. Kaucja za szkolenie praktyczne wynosi 50 ZŁ od osoby.

Warunki płatności:
Możliwość rozłożenia płatności za szkolenie teoretyczne na dwie raty.

WAŻNE!
Kaucja za szkolenie teoretyczne i praktyczne zostaje zwrócona z chwilą sprzedaży pierwszej nieruchomości przez Agenta!!!

Prosimy o zapoznanie się z poniższym programem szkoleń, najbliższymi terminami rozpoczęcia szkoleń oraz potwierdzić swój udział w szkoleniu wysyłając do nas formularz w ofercie pracy:
Zgłoszenie na szkolenia w RAV Nieruchomości.

Program szkoleń

 I Dzień szkolenia: 1000 – 1600

1. Wprowadzenie – sprawy organizacyjne
2. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
3. Rodzaje zatrudnienia w RAV Nieruchomości
4. Obowiązki pośrednika i asystenta pośrednika
5. Organizacja i praca w RAV Nieruchomości
     - źródła pozyskiwania ofert nieruchomości
     - pozyskiwanie klientów poszukujących
     - zasady rozmów telefonicznych z klientami sprzedającymi
     - strategia negocjacji telefonicznych z klientami sprzedającymi
     - skuteczne taktyki przekonania klientów do współpracy z biurem
     - przygotowanie oferty dla klienta sprzedającego
     - realizacja transakcji
6. Pytania kandydatów.

7. Zagadnienia i dokumentacje nieruchomości
8. Rodzaje umów: Prawidłowe wypełnienie kompletu dokumentów
     - Umowy pośrednictwa w sprzedaży
     - Umowy na pośrednictwo w kupnie (na poszukiwanie)
     - Umowy otwarte
     - Umowy na wyłączność
     - Umowy standardowe
9. Ćwiczenia praktyczne
10. Obsługa klienta:
     - po za biurem przez telefon
     - w biurze
11. Pytania kandydatów

 II Dzień szkolenia: 1000 – 1700

12. Test jednokrotnego wyboru.
13. Wprowadzenie – sprawy organizacyjne

14. Strona internetowa bazą nieruchomości
15. Uprawnienia i korzystanie z panelu CMS
16. Wprowadzanie umów na sprzedaż nieruchomości
     -grunty
     -budynki
     -mieszkania
     -komercyjne
     -lokale
17. Wprowadzanie umów na poszukiwanie nieruchomości
18. Przypisanie klienta poszukującego
19. Edycja oferty nieruchomości
20. Pytania kandydatów
21. Ustalenie indywidualnych szkoleń praktycznych w terenie.

W przypadku rezygnacji z kursu po dokonaniu wpłaty, kaucja nie podlega zwrotowi.

Najbliższe terminy szkoleńrozwiń