kluczyk

Kontakt Krosno

RAV Nieruchomości
godziny otwarcia:
9:00 - 16:00
Pon., Wt., Śr., Czw., Pt.

tel.: 603 467 750 (7 dni w tygodniu)
ul. Zielona 7
38-400 Krosno
biuro@ravnieruchomosci.pl

         Portale partnerskie

Standard - Tłumaczenia Język Angielski

NewsLetter

Chesz dostawać najnowsze informacje?
pozostaw swój adres.

Polityka prywatności - regulamin

§ 1. Postanowienia ogólne
Każdy użytkownik czytając, przeglądając lub używając serwis internetowy www.ravnieruchomosci.pl akceptuje poniższe zasady. Biuro Nieruchomości RAV zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane ofertowe nie zawierają uchybień lub błędów. W celu uzyskania dokładnych informacji proszę o kontakt z osobą odpowiedzialna za prowadzenie danej nieruchomości, zapraszamy do biura w celu zapoznania się z dokumentacją nieruchomości.


§ 2. Dane osobowe
Podczas korzystania z serwisu www.ravnieruchomosci.pl mogą Państwo zostać poproszeni o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza. Wypełnienie pól formularza dotyczących danych, które są niezbędne z uwagi na sposób funkcjonowania systemu informatycznego, właściwość usługi lub są wymagane prawem jest obowiązkowe. Niewypełnienie wymaganych pól formularza zablokuje czynność, której dane dotyczyły. Dane osobowe użytkowników są przechowywane i przetwarzane w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez użytkownika zezwolenia oraz wymogami prawa polskiego, w szczególności w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Zbiór zgromadzonych danych osobowych traktowany jest jako wydzielona baza danych, przechowywana na serwerze Serwisu w specjalnej strefie bezpieczeństwa, z ograniczonym dostępem. Biuro nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych osobowych użytkowników serwisu innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, lub też gdy wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.


§ 3. Niezapowiedziane wiadomości
Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskamy dzięki działalności związanej z serwisem www.ravnieruchomosci.pl, z wyłączeniem informacji handlowej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (o ile użytkwonik nie wyraził zgody na przesłanie tego typu informacji).


§ 4. Zastrzeżenia prawne
Zawartość serwisu jest własnością Biura Nieruchomosci RAV i jest chroniona przepisami prawa, w szczególności Ustawą z dnia 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 94/24/83 z późn. zm.). Biuro Nieruchomości RAV nie ponosi odpowiedzialności z tytułu ewentualnych szkód poniesionych przez użytkowników serwisu lub osoby trzecie w związku z korzystaniem z serwisu.


§ 5. Formularz "Zgłoszenie na szkolenia w RAV Nieruchomości"
Formularz zgłoszenia udziału w szkoleniu, nie służy do celów kontaktowych. Wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszenia wiąże się z dokonaniem płatności za szkolenie teoretyczne w terminie najpóźniej do 2 dni roboczych przed szkoleniem.

 

Z poważaniem
właściciel Rafał Pilecki