kluczyk

Kontakt Krosno

RAV Nieruchomości
godziny otwarcia:
9:00 - 16:00
Pon., Wt., Śr., Czw., Pt.

tel.: 603 467 750 (7 dni w tygodniu)
ul. Zielona 7
38-400 Krosno
biuro@ravnieruchomosci.pl

  Normobaria Rymanów Zdrój

 

Usługi Kominiarskie Krosno

         Portale partnerskie

Standard - Tłumaczenia Język Angielski

NewsLetter

Chesz dostawać najnowsze informacje?
pozostaw swój adres.

Polityka prywatności - regulamin

 

Korzystając z serwisu www.ravnieruchomosci.pl akceptujecie Państwo poniższą politykę prywatności oraz rozporządzenie RODO.


§ 1. Postanowienia ogólne

Każdy użytkownik czytając, przeglądając lub używając serwis internetowy www.ravnieruchomosci.pl akceptuje poniższe zasady. Biuro Nieruchomości RAV zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane ofertowe nie zawierają uchybień lub błędów. W celu uzyskania dokładnych informacji proszę o kontakt z osobą odpowiedzialna za prowadzenie danej nieruchomości, zapraszamy do biura w celu zapoznania się z dokumentacją nieruchomości.


§ 2. Dane osobowe
Podczas korzystania z serwisu www.ravnieruchomosci.pl mogą Państwo zostać poproszeni o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza. Wypełnienie pól formularza dotyczących danych, które są niezbędne z uwagi na sposób funkcjonowania systemu informatycznego, właściwość usługi lub są wymagane prawem jest obowiązkowe. Niewypełnienie wymaganych pól formularza zablokuje czynność, której dane dotyczyły. Dane osobowe użytkowników są przechowywane i przetwarzane w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez użytkownika zezwolenia oraz wymogami prawa polskiego, w szczególności w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Zbiór zgromadzonych danych osobowych traktowany jest jako wydzielona baza danych, przechowywana na serwerze Serwisu w specjalnej strefie bezpieczeństwa, z ograniczonym dostępem. Biuro nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych osobowych użytkowników serwisu innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, lub też gdy wymagają tego obowiązujące przepisy prawa.


§ 3. Niezapowiedziane wiadomości
Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskamy dzięki działalności związanej z serwisem www.ravnieruchomosci.pl, z wyłączeniem informacji handlowej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną dotyczących ofert nieruchomości, kredytów hipotecznych związanych z zakupem zainteresowaną ofertą (o ile użytkwonik nie wyraził zgody na przesłanie tego typu informacji).


§ 4. Zastrzeżenia prawne
Zawartość serwisu jest własnością Biura Nieruchomosci RAV i jest chroniona przepisami prawa, w szczególności Ustawą z dnia 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 94/24/83 z późn. zm.). Biuro Nieruchomości RAV nie ponosi odpowiedzialności z tytułu ewentualnych szkód poniesionych przez użytkowników serwisu lub osoby trzecie w związku z korzystaniem z serwisu.

 

§ 5. Formularz "Zgłoszenie na szkolenia w RAV Nieruchomości"
Formularz zgłoszenia udziału w szkoleniu, nie służy do celów kontaktowych. Wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszenia wiąże się z dokonaniem płatności za szkolenie teoretyczne w terminie najpóźniej do 2 dni roboczych.

 

RODO:


Jak można się z nami skontaktować?


Za kontakt odpowiedzialny jest właściciel biura Rav Nieruchomości Rafał Pilecki:
e-mail: biuro@ravnieruchomosci.pl
adres pocztowy: ul. Zielona 7, 38 – 400 Krosno.

 

Zamawiający usługę, klient sprzedający nieruchomość, pełnomocnik sprzedającego:

Przetwarzamy Twoje dane na podstawie wyrażonej wcześniej dobrowolnej zgody, przy podpisaniu umowy pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości, aneksu do umowy, na postawie pełnomocnictwa w formie aktu notarialnego, pisemnej zgody na podpisanie umowy z naszym biurem odnośnie: wynajmu nieruchomości, zamiany nieruchomości, dierżawy nieruchomości, w celu realizacji umowy. Wyraziłeś zgodę na udostępnienie swoich danych klientom zainteresowanym twoją ofertą drogą e-mailową, sms-em oraz pisemnie za potwierdzeniem. W celach umówienia stosownego spotkania oglądania nieruchomości, rozmowy klientów z Tobą w związku z pytaniami na które nie znamy odpowiedzi.

Klient kupujący, pełnomocnik w zakupie:

Przy każdym kontakcie z naszym biurem drogą e-mailową wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji zwrotnej o nieruchomościach drogą elektroniczną. Zapytania muszą być kompletne, konkretne i w celu udzielenia informacji jakiej oczekujesz.

Choć nie jesteś klientem biura możesz nim zostać, przy pierwszym kontakcie z nami drogą elektorniczną. Zapytania o lokalizację, czy telefon do właściciela możesz zostać poproszony o podanie swoich danych, dobrowolnie podajesz swoje dane do celów związnych z obsługą w interesie prawnym biura Rav nieruchomości.

Twoje dane są przetwarzane w celach wydania ofert nieruchomości, podmiotów trzecich naszym klientom sprzedającym, innym biurom nieruchomości z którymi współpracujemy, w celu realizacji zapytania, którego ofertę lub oferty otrzymacie Państwo. W ramach powyższego Twoje dane przetwarzane są w celach przesyłania newsletterów zawierających informacje handlową z biura Rav nieruchomości.

 

Odbiorcami wszystkich tych danych jest biuro Rav Nieruchomości oraz klienci sprzedający, przed którymi biuro Rav nieruchomości ma obowiązek wykazać interes prawny, zainteresowane osoby ofertą klienta sprzedającego.

 

 Z poważaniem
właściciel Rafał Pilecki